CO U NAS SŁYCHAĆ...

AKTUALNOŚCI


 

Oferta Sans Souci obejmuje kompleksową organizację szerokiego spektrum wydarzeń.
Nasze doświadczenie, poparte realizacją setek imprez, pozwala nam na sprawną i profesjonalną organizację wydarzeń
zarówno w trybie stacjonarnym, online jak i hybrydowym, łączącym obie formy spotakania.

Posted on

Alergologia Pneumonologia Pediatria

27 września 2023 r. wracamy po wakacyjnej przerwie ze spotkaniami w ramach Interaktywnej Platformy Webinarowej Alergologia Pneumonologia Pediatria.

Posted on

Zmiana terminu webinaru

Uwaga: ze względu na niezależne od nas przyczyny organizacyjne webinar pt. „Zmiany w programie lekowym” odbędzie się w nowym terminie – 2 października o godz. 18:00.

Posted on

Akademia Znieczulenia

„Owca syta i wilk cały, czyli jak można znieczulać wziewnie  używając mniej anestetyków wziewnych” – to temat zbliżającego się spotkania interaktywnej platformy webinarowej „Akademia Znieczulenia”.

Posted on

Krajowa Konferencja Pulmonologów i Mikrobiologów

Krajowa Konferencja Pulmonologów i Mikrobiologów rozpocznie się 12 października 2023 r. wykładem prof. nadzw. dr hab. n. med. Marii Korzeniewskiej-Koseły pt. „Gruźlica w Polsce w 2022 roku”.

Posted on

Alergologia, Pneumonologia, Pediatria

Przedstawiamy program najbliższego spotkania w ramach cyklu Alergologia, Pneumonologia, Pediatria, które odbędzie się 21 czerwca 2023 r. o godz. 19:00.

Posted on

Rozpoznawanie śmierci mózgu na podstawie aktualnych przepisów

3 czerwca na zlecenie Centrum Organizacyjno-Koordynacyjnego ds. Transplantacji „Poltransplant” współorganizowaliśmy specjalistyczną konferencję naukową pt. „Rozpoznawanie śmierci mózgu na podstawie aktualnych przepisów”.

Posted on

Debata na żywo

21 czerwca odbędzie się debata na żywo pt. „Leczenie obciążonych kardiologicznie chorych na raka gruczołu krokowego w świetle nowych zaleceń postępowania diagnostyczno-terapeutycznego PTOK i PTU oraz wytycznych dotyczących kardioonkologia ESC”.

Posted on

Droga do transplantacji - cz. II

Zapraszamy serdecznie na II część webinaru pt. „Pacjenci z ciężką niewydolnością serca oraz niewydolnością wielonarządową. Droga do transplantacji.”

Posted on

Cykle edukacyjne - zapraszamy

Zapraszamy do śledzenia naszych cyklów edukacyjnych realizowanych we współpracy z Sekielski Brothers Studio.

Posted on

Prehabilituj z głową. Zobacz jak robią to inni

Wspólnie z Prof. Tomaszem Banasiewiczem zapraszamy na konferencję „Prehabilituj z głową. Zobacz jak robią to inni” w… bardzo obrazowy sposób – „dynamicznie, energetycznie i merytorycznie”. Konferencja już 19 maja o godz. 15:00.

Posted on

Akademia Hemostazy

Zapraszamy serdecznie 26 kwietnia 2023 r. na godz. 18:00 na spotkanie w ramach interaktywnej platformy webinarowej „Akademia Hemostazy”.

Posted on

Alergologia, Pneumonologia, Pediatria

Zapraszamy serdecznie na webinar w ramach portalu Alergologia, Pneumonologia, Pediatria. Spotykamy się w środę 26 kwietnia o godz. 19:00.   W programie: Alergia na białka mleka krowiego –nowości dla praktyka. prof. Paweł Majak   Poradnik Lekarza Praktyka cz. 1: Anafilaksja – algorytm diagnostyki i leczenia – AD 2023. prof. Ryszard Kurzawa, prof. Łukasz Błażowski  …

Posted on

Rewolucje w ortopedii

17-18 marca 2023 r. będziemy mieli zaszczyt wspierać IBSA Polska w organizacji zamkniętego spotkania pt. „Rewolucje w ortopedii”.

Posted on

Bezpieczny pacjent

3 marca 2023 r. odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Bezpieczny pacjent”.

Posted on

Dwa spotkania APP 2022

W najbliższych dniach odbędą się aż dwa spotkania z cyklu Alergologia, Pneumonologia, Pediatria 2022. Zapraszamy serdecznie!

Posted on

Bezpieczny pacjent - cykl spotkań online

Sygnatariusze Interdyscyplinarnej Deklaracji Bezpieczeństwa Pacjenta zaapelowali do władz Rzeczypospolitej Polskiej o podjęcie wszelkich aktywności umożliwiających realizację celów zawartych w Globalnym planie działań na rzecz bezpieczeństwa pacjenta na lata 2021-2030 Światowej Organizacji Zdrowia oraz w Deklaracji Helsińskiej o bezpieczeństwie pacjenta w anestezjologii. Jednocześnie zadeklarowali interdyscyplinarną współpracę.

Posted on

Szkoła Aerozoloterapii 2022 - edycja specjalna

Szkoła Aerozoloterapii zaprasza na edycję specjalną prowadzoną w trybie hrybrydowym – w nowej, atrakcyjnej formule, która stawia na najczęstsze pytania dotyczące aerozoloterapii. Odpowiadać na nie będą prof. dr hab. n. med. Andrzej Emeryk, prof. dr hab. n. med. Michał Pirożyński, prof. dr hab. inż. Tomasz Sosnowski oraz dr n. med. Kamil Janeczek.

Posted on

Blood Management

Akademia Znieczulenia oraz Akademia Hemostazy zapraszają 9 listopada 2022 r. o godz. 18:00 na spotkanie pt. „Optymalizacja postępowania z krwią i preparatami krwioleczniczymi w okresie okołooperacyjnym – wersja 2.0 – co powinien wiedzieć chirurg ogólny?”

Posted on

Wielki sukces debaty "Wszystko o więzadle krzyżowym przednim”

Ponad 2000 zarejestrowanych uczestników, najlepsi specjaliści w zakresie ortopedii, fizjoterapii i psychologii sportu zebrani przez dra Macieja Białego oraz doskonała dyskusja – debata „Wszystko o więzadle krzyżowym przednim” zakończyła się wielkim sukcesem.

Posted on

Akademia Znieczulenia zaprasza

Akademia Znieczulenia zaprasza na spotkanie 18 października 2022 r. o godz. 8:00. Tym razem wykład pt. „Znieczulenie ogólne nisko- i bezopioidowe” połączone będzie z warsztatami na bloku operacyjnym Da Vinci, w trakcie których pokazane zostaną techniki znieczulenia nisko i bezopioidowego oraz zastosowanie technik low-flow w znieczuleniu ogólnym.

Posted on

Bielsko-Biała/Cracow Shoulder Course

Bielsko-Biała/Cracow Shoulder Course „Arthritis in young people – from prophylaxis to end-prosthetics” – ortopedyczne sympozjum Szpitala św. Łukasza odbędzie się 7 października 2022 r.

Posted on

Tydzień Godności Osób ze Stomią

1 października rozpoczął się Tydzień Godności Osób ze Stomią. Mamy zaszczyt wspierać organizacyjnie to ważne przedsięwzięcie.

Posted on

XVIII Zjazd PTChD za nami

To były trzy dni wypełnione merytoryczną, ciekawą dyskusją, pełnymi najnowszych wiadomości wykładami oraz serdecznymi spotkaniami – w sobotę zakończył się XVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych.

Posted on

Chirurdzy dziecięcy z Ukrainy na XVIII Zjeździe PTChD

Komitet Organizacyjny XVIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych odpowiedział pozytywnie na prośbę o zaproszenie grupy chirurgów dziecięcych z Ukrainy chcących pogłębiać swoją wiedzę w zakresie zagadnień, które będą poruszane w trakcie zbliżającego się wydarzenia.   Komitet podjął także o decyzję o całkowitym zwolnieniu z opłaty zjazdowej dla gości z Ukrainy.   Chwała Ukrainie!

Posted on

Debata: wszystko o więzadle krzyżowym przednim

„Pragnę zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie jakim jest „Debata: wszystko o więzadle krzyżowym przednim”. Przyjęta formuła oraz specjaliści, którzy zostali zaproszeni są gwarantem merytorycznej dyskusji na najwyższym poziomie. Podczas Debaty poruszymy wszystkie kwestie dotyczące urazu więzadła krzyżowego przedniego. Dodatkowo przedstawione zostaną prawdziwe historie pacjentów, którzy poddali się różnym metodom leczenia.   Cel Debaty jest prospołeczny,…

Posted on

XXIII Konferencja Alergologów, Pulmonologów i Immunologów Klinicznych

Zapraszamy na XXIII Konferencję Alergologów, Pulmonologów i Immunologów Klinicznych.   Na kolejnej edycji tego znanego i lubianego wydarzenia spotykamy się w Kazimierzu Dolnym w dniach od 16 do 18 września 2022 r.   Na stronie konferencyjnej dostępny jest już szczegółowy program – wypełniony ciekawymi tematami, a w szczególności nazwiskmi znamienitych autorów wystąpień. Zachęcamy do zapoznania…

Posted on

XVIII Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej

W dniach 15-17 września 2022 r. miasto Poznań stanie się gospodarzem najważniejszego dla polskiej chirurgii dziecięcej wydarzenia edukacyjnego, jakim będzie XVIII Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej.   Zbliżająca się konferencja to: – platforma dyskusji między autorytetami chirurgii dziecięcej z Polski i z zagranicy a rezydentami, – trzy dni wypełnione ciekawymi sesjami naukowymi i warsztatami,…

Posted on

Udanych i słonecznych wakacji

Słonecznych, bezpiecznych i oczywiście beztroskich Wakacji życzy cały zespół Sans Souci 🙂

Posted on

Kolejne spotkanie PINT już 7 lipca

Już w najbliższy czwartek 7 lipca zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Interaktywnej Platformy Webinarowej Pneumonologia i nie tylko – state of the art. W programie kolejna porcja najnowszych doniesień i rekomendacji poświęconych prawidłowej diagnostyce i nowoczesnemu leczeniu wybranych chorób z obszaru pneumonologii i jej pokrewnych. Zachęcamy do udziału, a także skorzystania z archiwalnych nagrań.

Posted on

Pneumonologia i nie tylko... State of the art 2022

Dziękujemy za aktywny udział w dzisiejszym spotkaniu w ramach Portalu Pneumonologia i nie tylko… state of the art 2022. Prof. dr hab. n. med. Paweł Śliwiński mówił o tym „Na co warto zwrócić uwagę w raporcie GOLD 2022”, a dr n. med. Rafał Dobek przedstawił temat: „Leczenie biologiczne astmy: zmiany w programie lekowym B.44 od 1 maja 2022 r.”