Aktualności

„Pragnę zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie jakim jest „Debata: wszystko o więzadle krzyżowym przednim”. Przyjęta formuła oraz specjaliści, którzy zostali zaproszeni są gwarantem merytorycznej dyskusji na najwyższym poziomie. Podczas Debaty poruszymy wszystkie kwestie dotyczące urazu więzadła krzyżowego przedniego. Dodatkowo przedstawione zostaną prawdziwe historie pacjentów, którzy poddali się różnym metodom leczenia.

 

Cel Debaty jest prospołeczny, chciałbym dotrzeć z najbardziej aktualną wiedzą do wszystkich, którzy w różny sposób mierzą się z urazem więzadła krzyżowego przedniego, od specjalistów w danej dziedzinie poprzez osoby aktywne i młodych sportowców po pacjentów. Wymiana zdań pomiędzy zaproszonymi ekspertami zostanie poprowadzona w myśl zasady „od ogółu do szczegółu”, dlatego jestem przekonany, że każdy z widzów znajdzie w jej trakcie coś dla siebie. Dostęp do Debaty, dzięki wsparciu naszych Partnerów, jest bezpłatny, niemniej jednak chciałbym poprosić wszystkich widzów o wpłatę dobrowolnej kwoty na zbiórkę dla medyków w Ukrainie, którzy cały czas potrzebują naszej pomocy.”

 

Na Debatę, która odbędzie się 29 października 2022 r., zaprasza dr n. o kult. fiz. Maciej Biały (pomysłodawca i prowadzący).

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem i rejestracji: https://debata2022.pl

Leave a reply